❯     ❯   Birlikte - Tillsammans (2000)

Favori Birlikte - Tillsammans (2000)

Birlikte - Tillsammans (2000)
Değerlendir:
 • +10
Yönetmen:
Senaryo:
Film Yılı:
Imdb:
7,5
Film Türü:
Film Dili:
Süresi:
106 min
1975 yılında, Stockholm’de yaşayan Elisabeth, sürekli sarhoş olan kocasının davranışlarından dolayı ve çocuklarını da alıp kardeşi Goran’ın yanına taşınır. Goran bir grup insanla beraber tek bir çatı altında komünal hayatı yaşamaktadır. Goran’ın kız arkadaşı Lena, lezbiyenliğinin yeni farkına varmış Anna, onun biseksüel kocası ve onların komünist eşcinsel oğulları, Eva’nın yeni arkadaş olduğu komşuları Fredrik’ten oluşan gruba, Elisabeth ile yakınlaşma çabaları içinde olan kocası Rolf de dahil olunca işler daha da karışır. Birbirinden tamamen farklı olan bu insanlar aynı çatı altında yaşamanın ne demek olduğunu öğreneceklerdir.
Eğlenceli bir dille kendi içinde kurulan bir komünal yaşam biçimini uygulamaya çalışan insanların öyküsünün anlatıldığı film, Paris festivali de dahil toplamda 14 ödül kazanmış bir yapım.
 1. dato
  dato
  • 0
  Film nerde???
  • 5 Şubat 2016 18:59
 2. Uğur
  Uğur
  • 0
  Norveç'ten Jørgen + Anne = sant yaınlanabilir.Bahri şu listeyi Mayıs'tada yapamazsak Yazın hiç yapamayız sölim.Mayıs şunları eritirsek Eylülden itibaren yeni filmlere yönelebiliriz.Faceden bi cevap yazamazmısın bana bu konu ile ilgili acaba.Tozmik ben.Eylülden itibaren yapcaksanda bileyim en azından:)
  • 1 Mayıs 2015 13:14