❯     ❯   Meleklerin Joanna Anası - Matka Joanna od aniolów (1961)

Favori Meleklerin Joanna Anası - Matka Joanna od aniolów (1961)

Meleklerin Joanna Anası - Matka Joanna od aniolów (1961)
Değerlendir:
 • +19
Yönetmen:
Film Yılı:
Imdb:
7,8
Film Türü:
Film Dili:
ülke:
Süresi:
110 min
Polonya yapımı Meleklerin Joanna Anası / Matka Joanna od aniolow/ The Devil and The Nun, aykırı bir hikayeye sahip, çarpıcı bir gizem korku filmi.

İçlerine şeytan giren rahibeleri araştırmak için kırsal bir bölgedeki manastıra gitmeden önce köydeki insanlarla görüşen Rahip Jozef, eski rahibin yakılarak öldürüldüğünü öğrenir. Manastırdaki rahibelerin baştan çıkarması sonucu günaha giren rahibin düştüğü tuzağı öğrenen yeni rahip, ruhlarını şeytana teslim etmiş olan kutsal bakirelerin ruhlarını dualar ile temizleyebileceğini düşünür ve şeytan çıkarma seanslarına katılır. Rahibelerden Joan Ana’nın ruhunu 8 farklı iblis ele geçirmiştir. Rahip Jozef bu rahibenin cazibesine kapılır ve aşkı için büyük bir fedakarlık yapar.
 1. ilker
  ilker
  • +3
  çok teşekkürler politikfilm...çünkü bunlar gerçek sinema ve bunları bulup izlemek,siz olmasanız nerdeyse imkansız..bir istek de bulunsam uygun düşermi acaba, özür dileyerek.. john huston filmi the red badge of courage 1951..korkak bir askerin sonra nasıl bir kahramana dönüştüğünü anlatıyor sanırım..bir tek siz verirsiniz bu fimi şöyle adam gibi düzgün diyicem çünkü bazı soytarı sitelerde türkçe dublaj diye veriyor filmin yarısında dublaj yok, birde önceden on tane reklam tıklatıyorlar yani böyle saygılı..zaten hemen kaçtım..olursa sevinirim tekrar teşekkürler
  • 26 Nisan 2017 21:27
 2. ilker
  ilker
  • 0
  şu filmi yayınlayın ne olur.. lütfen..
  • 18 Nisan 2017 18:04
  1. Root
   Root
   • 0
   Alternatif eklendi. Teşekkürler.
   • 21 Nisan 2017 08:13