❯     ❯   Ember - Kor (2016)

Favori Ember - Kor (2016)

Ember - Kor (2016)
Değerlendir:
 • +25
Yönetmen:
Senaryo:
Film Yılı:
Imdb:
6,5
Film Türü:
Film Dili:
ülke:
Süresi:
1h 55min
Kocası Cemal yaşadığı çöküşün ardından, bir iş için gittiği Romanya'da tutuklanınca, acilen ameliyat olması gereken hasta çocuğuyla bir başına kalan Emine, elişi aldığı atölyede kocasının eski patronu Ziya ile karşılaşır. Ziya bir zamanlar çok hoşlandığı kadının ve çocuğunun durumunu öğrenince kayıtsız kalmaz.

Cemal aylar sonra İstanbul'a döndüğünde, Emine konfeksiyon atölyesinde çalışmaktadır ve çocuğu sağlıklıdır. Ancak, tesadüfen bulduğu hastane faturası, Ziya'nın çocuğunu ameliyat ettirdiğini öğrenmesine ve Emine'nin bunu gizlediğinin ortaya çıkmasına neden olur.

Başına gelenlerden zaten Ziya'yı sorumlu tutan ve Emine'yi deli gibi kıskanan Cemal, altında başka korkular taşıdığı bu durumla yüzleşmeyi mi yoksa görmezden gelmeyi mi seçecektir?

2016 İstanbul Film Festivali - Uluslararası Yarışma Ulusal Yarışma
Yarışma Filmi


* 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. 15 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir. Şiddet ve korku unsurları içerir. Cinsellik unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
 1. mevlutkalkan
  ses sorunu var bilginize
  • 17 Eylül 2018 05:33
 2. mahsun
  mahsun
  • +2
  1. saaatten itibaren sesler önden gidiyor.... sanırım yüklemeden kaynaklı bir hata arkadaşlar... düzeltirseiz güzel olur... kolay gelsin emeğinize sağlık...
  • 13 Nisan 2017 01:55
  1. Root
   Root
   • 0
   Son yüklediğimiz filmlerden ikisinde bu sorun var. Maalesef filmler elimizde bu şekilde mevcut. Teşekkürler.
   • 13 Nisan 2017 13:42