❯     ❯   La femme de Gilles - Gilles'in Karısı (2004)

Favori La femme de Gilles - Gilles'in Karısı (2004)

La femme de Gilles - Gilles'in Karısı (2004)
Değerlendir:
 • +15
Yönetmen:
Film Yılı:
Imdb:
6,8
Film Türü:
Film Dili:
Süresi:
103 min
iki dünya savaşı arasında, Fransa'nın kırsal bölgesi... Elisa, kocası ile birlikte bir madende yaşamaktadır. Yakında dünyaya getireceği bebeği için çok heyecanlıdır. Fakat bu keyifli bekleyiş esnasında Elisa'nın içini sıkıntılı bir şüphe kaplamaya başlar. Hayatında önem verdiği iki insan, eşi ile kız kardeşi arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir.

Bazı olaylar kadının haklı olduğunu hissetmesine yol açar. Fakat Elisa aldatılan, kaybeden kadın rolünü benimsemek yerine eşini yeniden kazanmak için mücadele etmeye karar verir.
 1. Ziyaretçi remy
  Beni derinden etkileyen bir kaç filmden bir tanesi. Aşık adını boyle pis ilişkilerine alet edip adını kirletiyorlar. İki pislik şehvet duygularına yenik düşmüş olan bu. Kadının iç dünyasında açtığı hasardan habersiz pislik koca da artık kendine geldi ama gel gör ki zavallı kadın gelemedi ve yapması gereken en güzel şeyi yaptı. İzlemenizi öneriyorum. Emeğinize teşekkürler.
  • 9 Nisan 2019 02:03
 2. remy
  remy
  • 0
  Müthiş üzücü bir film ben böyle bir film hiç izlemedim kadının kalbi bu ihanete nasıl dayanabildi üstelik de kızkardeşi ölümden beter sonunda o da ölmeyi seçti pislik kocası istediğini yapsın onun ne yaptığını görmek isterdim keşke bir sahne konsaymış filme çok teşekkürler emek veren herkese
  • 28 Mart 2018 02:26