❯     ❯   House of Cards 5.Sezon

Favori House of Cards 5.Sezon

House of Cards 5.Sezon
Değerlendir:
  • +13
Yönetmen:
Film Yılı:
Imdb:
9,0
Film Türü:
Film Dili:
ülke:
Süresi:
51min
Kategori:
Francis Underwood Amerikan Senatosu'nda görev yapan başarılı bir politikacı. Hep doğru hamleyi yaparak, kariyer basamaklarını yavaş yavaş çıkmış durumda. Şimdi de yeni seçilen Amerikan Başkanı'nın kabinesinde dışişleri bakanlığı görevinin verilmesini bekliyor.

Ama, siyasette her zaman olduğu gibi bambaşka hesaplar dönüyor ve Francis o çok istediği koltuğu elde edemiyor. Bu sefer pes etmeye çok yakın. Her şeyi doğru yaparken, ihanete uğramak, sırtından bıçaklanmak onu perişan etmiş durumda. Ama Claire pes etmesine izin vermiyor ve Francis büyük, detaylı bir planla çıkageliyor. Bu sefer iyi adam olmayacak. Amacı gücün en tepesinde olmak..

Kevin Spacey ve Robin Wright'ın başrollerini paylaştığı bu politik drama siyasetin kirli yüzünü ekranlara taşıyor. Fight Club'ın yönetmeni olarak tanıdığımız dahi yönetmen David Fincher'ın yönetmenliği ve yapımcılığını üstlendiği dizi kaliteli oyuncu kadrosu ile de göze çarpıyor. House of Cards 720p görüntü kalitesinde sizlerle. İyi seyirler..


English; Majority House Whip Francis Underwood takes you on a long journey as he exacts his vengeance on those he feels wronged him - that is, his own cabinet members including the President of the United States himself. Dashing, cunning, methodical and vicious, Frank Underwood along with his equally manipulative yet ambiguous wife, Claire take Washington by storm through climbing the hierarchical ladder to power in this Americanized recreation of the BBC series of the same name.
1.BÖLÜM
2.BÖLÜM
3.BÖLÜM
4.BÖLÜM
5.BÖLÜM
6.BÖLÜM
7.BÖLÜM
8.BÖLÜM
9.BÖLÜM
10.BÖLÜM
11.BÖLÜM
12.BÖLÜM
13.BÖLÜM