❯     ❯   Putin'in Rusyası (2011)

Favori Putin'in Rusyası (2011)

Putin'in Rusyası (2011)
Değerlendir:
 • +16
Yönetmen:
Senaryo:
Film Yılı:
Imdb:
8,1
Film Türü:
Film Dili:
Oyuncular:
ülke:
Süresi:
1h
Rusya dünyanın en büyük, en güçlü, en karmaşık ülkelerinden biri. Dalgalanmalar, belirsizlikler ve süprizler ülkesi… Böyle bir ülkenin kaderi bir gece içerisinde, o ana kadar pek de iyi tanınmayan bir adamın ellerine teslim edildi. Peki kimdi bu Putin? Rus halkı tanımadığı birine nasıl güvenebildi?
Rusya’nın geleceğini ellerinde tutan adamın hayatını en mahrem yönleriyle kendi ağzından dinliyoruz. Vladimir Putin’le altı gün içerisinde toplam 24 saat süren “kıyasıya” yapılmış röportajdan can alıcı kesitler ve Putin’in fotoğraf albümünde nostaljik bir yolculuk… Bir KGB ajanın Rusya’nın zirvesine tırmanışının öyküsü. Daha önce hiçbir Rus lider hayatını ve fikirlerini böylesine apaçık sergilememişti. Başlangıçta meçhul bir casus. Boris Yeltsin Başkanlığa getirene kadar ise gizem dolu bir politikacı. Nihayet Putin’i meraklı bakışlardan saklayan perde kalkıyor. Bu perdenin arkasında mücadele ve başarı dolu son derece ilginç bir yaşam var. Bütün dünyayı ilgilendiren bir öykü.
1.BÖLÜM
2.BÖLÜM
3.BÖLÜM
4.BÖLÜM
 1. Feta
  Feta
  • 0
  Bu site soldan bakıyordu , şimdi ise bakıyorum da o eski siteden bir şey kalmamış. Sansürün kaldırılması karşılığında ne verdin admin ?
  • 7 Haziran 2017 21:12
  1. Root
   Root
   • +1
   Kendinizi daha açık ifade eder misiniz ? Sorun nedir ?
   • 7 Haziran 2017 21:14
 2. lara
  lara
  • +1
  anlamıyorum bu siteye ne oldu harika bir siteydi güzel filmler harika filmler ekleniyordu bu siteye ne oldu bir site bu kadar sahipsiz kalmaz bu sitenin sahibi nerede yazık ya gercekten yazık yani ne film ekleniyor nede bozulmuş filmler düzeltiliyor nasıl bir adminatörler var burda anlam veremedim
  • 4 Ekim 2016 02:09